Produse
Produse
    • Total RON Comandă
      x
      Coșul tău este gol.
      Comandă
      ×

      Ai 10%, 15% sau 20% reducere, în funcție de câte cărți pui în coș. Detalii aici.

      Restore Me

      Restore Me

      7.5 / 10 ( 30 voturi)
      Varsta recomandata:
      14-16 ani, 16-18 ani
      Limba:
      Engleza
      Data publicarii:
      2018
      Editura:
      Tip coperta:
      Paperback
      Nr. pagini:
      448
      Serie:
      Volum din serie:
      4
      ISBN:
      9781405291781
      Dimensiuni: l: 13cm | H: 20cm
      Adaugă în coș
      5800
      Livrare în 24h! (a doua zi) În stoc

      Preț valabil exclusiv online!
      Împachetare cadou gratuită!
      Transport gratuit peste 150 de lei.
      Retur gratuit în 14 zile.
      Ai întrebări? Contactează-ne!

      Descriere

      The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The fourth incredible instalment of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, Stranger Things and Leigh Bardugo's Six of Crows

      The girl with the power to kill with a single touch now has the world in the palm of her hand.
      Juliette Ferrars thought she'd won. She took over Sector 45, was named Supreme Commander, and now has Warner by her side. But when tragedy strikes, she must confront the darkness that dwells both around and inside her.
      Recenzii și comentarii

      Nota

      de |

      Nu există recenzii pentru acest produs.
      Adaugă o recenzie
      Trebuie să te autentifici pentru a adăuga comentarii/recenzii.