×

Folosește codul REBELDECARTURESTI pentru 20% reducere!

Yeti
7.5 / 10 (162 voturi)
NaN
Limba:
Romana
Data publicarii:
2023
Editura:
Tip coperta:
Paperback
Nr. pagini:
70
Colectie:
ISBN:
9019721189377
Dimensiuni: l: 10cm | H: 5cm | 200g

4000
20% cod:REBELDECARTURESTIi
Discountul se acordă prin aplicarea codului în campul aferent la plasarea comenzii.
Livrare în 24h! (a doua zi) În stoc
Livrare astăzi cu bicicleta.
Livrare în 24h! (a doua zi)

Preț valabil exclusiv online!
Împachetare cadou gratuită!
Transport gratuit peste 150 de lei.
Retur gratuit în 14 zile.
Ai întrebări? Contactează-ne!
Descriere

Yeti e o cinecarte care se animă la răsfoire. Cinecartea Yeti este cadoul perfect pentru cei dragi din viața ta. Conține un scurt pasaj dintr-un clip mai vechi cu Yeti, Omul Zăpezilor. Ilustrația de pe copertă e realizată de Diana Necșulescu.

Recenzii și comentarii

Nota 8

de Beatrice Martinescu | 29/11/2018 21:38

Desi nu sunt o adepta a teoriilor conspirationiste, eram tare curioasa sa aflu ce secret extraordinar al omenirii va fi dat la iveala. Si intr-adevar, merita sa reflectezi putin la ipoteza pe care o dezvaluie cu mult fast si mister Edmond Kirsch. Implicatiile religioase sunt serioase, crime socante si deja celebrul profesor Langdon impreuna cu dna Vidal, viitoarea sotie a mostenitorului tronului spaniol trebuie sa elucideze indiciile din frumoasa Barcelona a lui Gaudi. Au insa un ajutor nesperat in Winston, un personaj cu totul deosebit. Lumea artei, a tehnologiei, a bisericii si a arhitecturii se imbina cu scriitura captivanta si plina de enigme a lui Dan Brown. Desi stufoasa, se citeste rapid si strecoara niste elemente de cultura generala pe care nu strica sa le stii. Merita citita macar de curiozitate si de catre amatorii genului.

Captivanta

de Dana-Manuela Moraru | 23/05/2018 21:17

Aceasta este a cincea carte în care apare ca personaj Robert Langdon și din care nu lipsesc misterul, crima într-o locație renumită, teotirii ale conspirației și intriga religioasă. Cu toate acestea, cartea nu știu dacă are ceva mult mai deosebit decât celelalte cărți ale lui Dan Brown. Totuși o recomand pentru intriga și pentru multitudinea de informații în care abundă.

de Roxana Rosca | 13/03/2018 11:32

O mare dezamagire

de Corina C. | 30/11/2017 15:07

Ce asteptata a fost cartea lui Dan Brown! Desi, in cazul cartilor autorilor straini care apar prima oara in limba engleza oamenii mai au rabdare pana se editeaza cartea si in limba romana, in cazul acesta nu cred ca a fost vorba de asa ceva. Pe langa faptul ca sirul actiunii este interesant si te tine ancorat in poveste, chiar daca pastreaza acelasi stil ( nu ne surprinde cu nimic in sensul acesta) , cartea contine multe referinte despre alte titluri, ajutandu-ne astfel sa ne imbogatim literar, ceea ce mi se pare o caracteristica pe care fiecare carte ar trebui sa o aiba.

Adaugă o recenzie
Trebuie să te autentifici pentru a adăuga comentarii/recenzii.